0532 573 76 75

HAKKIMIZDA

Liagames, uzun yıllar eğlence sektöründe teknik servis, proje satışı ve danışmanlığı konularında üst düzey görevlerde yöneticilik yaparak güçlü tecrübeler kazanan uzman bir kadro tarafından kuruldu.

Liagames, sektöre farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı ve ihtiyaç duyulan konularda müşterilerine azami fayda sağlamayı kendine ilke edinmiştir.
İşin mutfağından gelmesi sebebiyle Liagames; oyun merkezi yatırımcı ve operatörlerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayan ve hızlı çözümler sunarak, Türkiye'nin eğlence sektöründeki ilk çözüm ortağı firması olma ayrıcalığına erişmiştir.
 
Kuruluş amacı, müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermek olan Liagames'nin, bu hizmetlerini aksatacak, maliyetlerini yükseltecek herhangi bir oyun merkezi işletmeciliği bulunmuyor.

Bu sayede önceliği her zaman müşterilerinde olacak ve sorumluluğunu aldığı her oyun makinesinin en iyi kondisyonda bulunmasını sağlayacaktır.
Felsefesi; uzman ellerde, memnun müşteri sayısını arttırmak ve hizmet yelpazesini genişletmek üzerine kurulu olan Liagames'in, eğlence sektörüne yepyeni bir soluk, bakış açısı ve çeşitlilik getireceğine yürekten inanıyoruz.


Lia Games Oyun Makinaları © Copyright 2014 .
PARSELLER MAH. KESİKKAYA CAD. NO:6A AŞŞAĞI DUDULLU / ÜMRANİYE / İSTANBUL 0532 573 76 75